IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Podziemia

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

Las

Las drzew iglastych pokryty dużą ilością śniegu, jednak nie jest tutaj aż tak zimno jak wszystkim się wydaje. Niektóre potwory przychodzą tutaj odpocząć natomiast ludzie żeby przedostać się do zawalonych ruin.

Brak nowych postówPole z Puzzlami
33Nie Gru 13, 2015 1:28 pm
Temmie Ślizgawka
Brak nowych postów

Snowdin

Pierwsze miasto, które spotykamy wychodząc z ruin. Ma ono bardzo przyjazną naturę i nikomu tak na prawdę nie przeszkadza śnieg i zimno kiedy od mieszkańców dostaje się tak ciepłe powitanie i dobre jedzenie u Grillby'ego.

Brak nowych postówBiblioteka, Brak nowych postówGrillby's, Brak nowych postówSklep & Gospoda, Brak nowych postówMieszkania
973Pią Gru 25, 2015 6:51 pm
Muffet Domek Papyrusa i Sansa
Brak nowych postów

Wodospad

Wodospad spływa z nadziemnej rzeki połączonej z innym wodospadem. Jest to najbardziej odwiedzane miejsce przez ludzi z powodu echo kwiatów czy wspaniałych, błyszczących kamieni imitujących gwiazdy.

Brak nowych postówPola Echo-Kwiatów, Brak nowych postówSklep Gersona, Brak nowych postówFarma Ślimaków, Brak nowych postówMieszkania
7228Sob Sty 02, 2016 10:03 pm
Nela Farma
Brak nowych postów

Wioska Temmie

Wioska jest dość dobrze ukryta pomiędzy dwoma miejscami i mieszkają w niej Temmie ze swoimi przyjaciółmi Temmie i Bobem, znajduje się tam sklepik i wielka statua przedstawiająca Temmie. Nie ma tam zbyt wiele ale Temmie zawsze chętnie Cię tam powitają.

22Nie Gru 13, 2015 2:07 pm
Temmie Statua Temmie
Brak nowych postów

Hotland

Hotland to miejsce gorące gdzie logika nie ma najmniejszego sensu, ponieważ ziemia pokryta jest lawą a przez niektóre miejsca trzeba przejść skacząc nad nią. Znajduje się tutaj wielkie laboratorium a także budka z najlepszymi hot-dogami.

Brak nowych postówLaboratorium, Brak nowych postówBudka z Hot-Dogami, Brak nowych postówGorące Pola, Brak nowych postówHotel
639Pon Gru 21, 2015 3:51 am
Bill Cipher Punkt Widokowy
Brak nowych postów

Jaskinia Pająków

Jeśli uważasz, że pająki są paskudne omijaj to miejsce z daleka. Zamieszkują tutaj wszystkie pająki z całego podziemia i sprzedają swoje wypieki: "robione przez pająki, z pająków, dla pająków". Sama jaskinia nie jest aż tak wielka, ale po jej całym wnętrzu rozciąga się pajęczyna.

11Nie Gru 13, 2015 2:45 pm
Temmie Sprzedaż Pieczywa
Brak nowych postów

Rdzeń

Rdzeń kontroluje całą elektryczność w podziemiach i jest to jedyne wyjście do świata ludzkiego. Traci się tutaj zasięg a także da się zgubić w małym labiryncie, z którego aż tak trudno nie jest wyjść.

11Nie Gru 13, 2015 2:50 pm
Temmie Labirynt
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane