IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Tereny Naziemne

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

Las Liściasty

Dość duży las liściasty z niewielką ilością iglastych drzew. Roztacza on piękny krajobraz każdej pory roku a na wiosnę i w lecie niektóre z nich wydają owoce.

213Pon Gru 21, 2015 4:59 pm
Holly Ścieżka
Brak nowych postów

Wioska

Niewielka wioska, w której znajdują się same drewniane domy i chociaż wszędzie ludzie spieszą się tutaj wszystko zwalnia. Życie jest tutaj spokojne i często nie ma zasięgu.

11Nie Gru 13, 2015 3:10 pm
Temmie Stadnina
Brak nowych postów

Jeziora

Idąc w stronę miasta zawsze przechodzi się obok jezior, można pływać w nich łódkami czy kajakami lub posiedzieć po prostu na pomoście i pomoczyć nogi. W niektórych miejscach przy brzegu jest płytko, jednak nie wszędzie więc trzeba być ostrożnym.

25Sro Gru 23, 2015 2:13 pm
Sleepy Brzeg
Brak nowych postów

Obrzeża Miasta

Znajdują się tutaj pomniejsze sklepiki, bazar a także dzielnica mieszkalna z parkiem. Park nie jest duży ale wystarczający aby przejść się odpocząć od dźwięku klaksonów.

Brak nowych postówDzielnica Mieszkalna
11Nie Gru 13, 2015 3:03 pm
Temmie Bazar
Brak nowych postów

Miasto

Jedno z większych miejsc w promieniu kilku mil. Odbywają się tutaj wszelkie koncerty i zabawy odnośnie nowego roku. Wszyscy wydają się zapracowani i pogrążeni w ciągłym biegu nie mając na nic czasu.

Brak nowych postówDzielnica Rozrywkowa, Brak nowych postówDzielnica Handlowa, Brak nowych postówOgrody
44Nie Gru 13, 2015 3:08 pm
Temmie Kasyno
Brak nowych postów

Góry

Od reszty świata miasto odgradzają gór podobne do Ebott, jednak bez podziemi. Widok z nich nie jednej osobie zapiera dech w piersi kiedy widzą jak wygląda okolica. Mieszka tutaj wiele dzikich zwierząt, które nie są przyjazne dla ludzi.

22Nie Gru 13, 2015 2:56 pm
Temmie Pagórek
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane