IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Gospoda

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Muffet
Mistrzyni wypieków

Liczba postów : 21

PisanieTemat: Re: Gospoda   Wto Gru 22, 2015 12:18 pm

Podskoczyłam z tym swoim uśmiechem ale wystraszyłam się spojrzałam na Undyne zaskoczona a potem zachichotałam. 
- Słodycze dobre na każdą okazje ale co za dużo to nie zdrowo!- Odparłam i pokiwałam głową zadowolona.
- Dom Papyrusa? aaa gdzie to jest? - Spytałam zaciekawiona w sumie bo rzadko zwiedzałam podziemia i inne landy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Papyrus

Liczba postów : 8

PisanieTemat: Re: Gospoda   Wto Gru 22, 2015 3:24 pm

"OSTATNIO ZAJAC WIELKANOCNY DAL MI LEGENDARNA FIGURKE! TERAZ CZEKAM NA PREZENTY OD MIKOLAJA. JESTEM PEWIEN, ZE TOBIE TEZ COS MIKOLAJ PRZYNIESIE CZLOWIEKU." powiedział patrząc z rozbawieniem na Frisk i próbując ją nie upuścić, kiedy ta się wierciła.
Podszedł z nią do wyjścia i otworzył drzwi wpuszczając chłód z dworu do środka pomieszczenia.
"MOJ DOM JEST NIEDALEKO! CHODZ ZA MNA!" powiedział wychodząc z budynku.
/z.t

Ostatnio zmieniony przez Papyrus dnia Sro Gru 23, 2015 8:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Frisk

Liczba postów : 22

PisanieTemat: Re: Gospoda   Wto Gru 22, 2015 10:28 pm

- Taaaak~! - niewiele myśląc Frisk podskoczyła na ramieniu Papyrusa. Zapowiadał się dzień pełen przygód, a to spotkanie z Undyne, a to deszcz ciasteczek od Muffet, a to teraz przychodzi bohaterski szkieletor proponując im po wielkim talerzu spaghetti!
- Ruszajmy! - mała piąstka wystrzeliła w powietrze, gdy Papyrus otworzył szeroko drzwi i zimno oraz śnieg wpadły do środka. Jak dobrze, że miała na sobie kurtkę Undyne, przynajmniej nie zmarzła. - Ruszajmy po spaghetti! - zawołała wesoło.

//Przepraszam za zwłokę, ale godzinę temu wróciłam do domu ^ ^'
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Undyne
Morderczy kucharz

Liczba postów : 148

PisanieTemat: Re: Gospoda   Sro Gru 23, 2015 6:49 pm

Wyszłam za nimi ochoczo i nie zwlekając pomaszerowałam za nimi, ciągnąc pajęczyce za rękę i nawet nie dając jej się spakować. Wzięłam po drodze kredki Frisk, żeby znów ich nie zostawiła a potem zamknęłam za nami drzwi, udając sie w stronę domu Papyrusa. Bardzo się cieszyłam, bo po tych wszystkich wydarzeniach, dawno nie jadłam jego Spagietti! Z wyszczerzem na twarzy, opuściłam budynek.
/z.t.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Muffet
Mistrzyni wypieków

Liczba postów : 21

PisanieTemat: Re: Gospoda   Sro Gru 23, 2015 6:58 pm

Spojrzałam na nią zupełnie zaskoczona i kiwnęłam głową chwyciłam jedynie torbę a mały potworek sam w nią wskoczył. Następnie szalik i zapięłam grubą kurtkę, jedna ręką bo nie chciałam zmarznąć, a nie daleko, sama nie wiedziałam co to znaczy tu w Snowdin. Poszłam ochoczo za nimi uśmiechając się. Dawno nie znajdowałam się kolo tak dużej grupy ludzi czy potworów, którzy nie narzekali na moje ręce lub oczy.
/z.t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Gospoda   

Powrót do góry Go down

Gospoda
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3