IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Farma

Go down 
AutorWiadomość
Temmie
Admin

Liczba postów : 69

PisanieTemat: Farma   Nie Gru 13, 2015 1:45 pm

Mieszkają tutaj ślimaki, nie jest ich wiele ale żaden nie chce opuszczać zagrody, która cały czas i tak jest otwarta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ourtale.forumpolish.com
Napstablook
Oh no...

Liczba postów : 32

PisanieTemat: Re: Farma   Sob Gru 19, 2015 8:25 pm

Blooky przyleciał tutaj z wolna cały czas oglądając się czy Nela idzie za nim. Był dumny ze swojej farmy, jednak o wiele bardziej interesowała go muzyka. Ślimaki jak zwykle chodziły po ogrodzeniu a także po trawie, która tutaj rosła. Duch przeleciał przez furtkę i powitał każdego ślimaka uśmiechając się przy tym wesoło.
- To tutaj... Obok jest tor wyścigowy, ale na razie chyba ślimaki zostały tutaj. - Powiedział rozglądając się za ślimakami, które uwielbiały się ścigać i faktycznie, były w tym miejscu zamiast tamtym.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nela

Liczba postów : 25

PisanieTemat: Re: Farma   Nie Gru 20, 2015 1:20 pm

Przyszłym tu zaraz za Blooky'm. Szybko podeszłam do zagrody i kucnęłam.
-Ślimaki...-powiedziałam zachwycona.
W ciszy zaczęłam przyglądać się zwierzakom poruszającym się po zagrodzie. O dziwo żaden z nich nawet nie próbował wyjść. Ślimaki musiały kochać duszka.
- Sam się nimi opiekujesz?- spytałam patrząc na Blooky'ego.
Potem mój wzrok znowu powędrował do zagrody. Ślimaki wyglądały na zadowolone. Uśmiechnęłam się do nich szeroko. Przez dobre kilka minut zaachwycałam się zwierzątkami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Napstablook
Oh no...

Liczba postów : 32

PisanieTemat: Re: Farma   Nie Gru 20, 2015 5:58 pm

Ucieszył się, że podoba się dziewczynce, w końcu było to ważne przez sam fakt, iż kiedyś przychodziło tutaj pełno turystów. Teraz już nie za wielu, ale może to dlatego, że nie ma żadnych znaków? Niektórzy ludzie w końcu zwiedzają podziemia zafascynowani. Inni jadą tutaj z innych miast tylko po to.
- Oh... Tak. Sam. Mój kuzyn jest gwiazdą więc nie ma już czasu tutaj przyjeżdżać. - Stwierdził przypominając sobie o Mettatonie. Westchnął cicho i uśmiechnął się nikle. Nie chciał psuć Neli humoru, dlatego właśnie postanowił uśmiechnąć się wyraźniej.
- Niektóre z nich potrafią robić sztuczki. - Powiedział szybko starając się zmienić temat i zaczął rozglądać za jednym z tych, które te sztuczki potrafią.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nela

PisanieTemat: Re: Farma   Sob Sty 02, 2016 10:02 pm

- Sztuczki? Naprawdę? - powiedziałam zachwycona.
Ślimaki były dla mnie zupełną nowością. Te zwierzaki jednak szybko zyskały moją sympatię. Weszłam więc do zagrody uważając, żeby nie zdeptać żadnego małego przyjaciela. Kucnęłam i wystawiłam rękę przed siebie. Ślimaki szybko sjię mną zainteresowały. Przypełzły powoli w okolice mojej ręki. Posłałam im ciepły uśmiech.
- Cześć, ślimaczki! - przywitałam je.
Raczej nic nie zrozumiały, ale gadanie do zwierząt było jedną z moich ulubionych czynności.
- Które potrafią robić sztuczki?- zapytałam w końcu.
Wstałam i papatrzyłam na duszka uśmeichając się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nela

PisanieTemat: Re: Farma   Sob Sty 02, 2016 10:03 pm

- Sztuczki? Naprawdę? - powiedziałam zachwycona.
Ślimaki były dla mnie zupełną nowością. Te zwierzaki jednak szybko zyskały moją sympatię. Weszłam więc do zagrody uważając, żeby nie zdeptać żadnego małego przyjaciela. Kucnęłam i wystawiłam rękę przed siebie. Ślimaki szybko sjię mną zainteresowały. Przypełzły powoli w okolice mojej ręki. Posłałam im ciepły uśmiech.
- Cześć, ślimaczki! - przywitałam je.
Raczej nic nie zrozumiały, ale gadanie do zwierząt było jedną z moich ulubionych czynności.
- Które potrafią robić sztuczki?- zapytałam w końcu.
Wstałam i papatrzyłam na duszka uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Farma   

Powrót do góry Go down

Farma
Powrót do góry 
Strona 1 z 1