IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pracownia Holly

Go down 
AutorWiadomość
Holly
Distant light

Liczba postów : 18

PisanieTemat: Pracownia Holly   Sob Gru 19, 2015 11:36 am

P R A C O W N I A   U    H O L L Y

Regulamin

1. Cierpliwość to cnota, więc proszę was, abyście się nią wykazali. Nie poganiajcie mnie, bo jestem tylko człowiekiem i mam życie.

2. Robię poprawki, ale nie jest to moje ulubione zajęcie. Dlatego proszę was, wypełniajcie formularz dokładnie, żeby później nie było takich sytuacji.

3. Do każdej pracy, którą robię na zamówienie dodam małe logo. Nie będzie ono psuło całej pracy, a jest po to, by nikt nie przypisywał sobie zasług za pracę, którą ja obrobiłam. Jak zobaczę, że ktoś sobie logo zmaże to nie będzie przyjemnie.

4. Tak, robię też pracę na inne fora.

5. Niestety nie mam możliwości obrobienia wszystkich gifów. Oczywiście kiedy taka sytuacja się zdarzy, poinformuje was o tym, że gif nie nadaje się do obróbki. Ale jednak proszę was o to, byście na wszelki wypadek dawali kilka gifów, oszczędzi to czasu mnie i wam.

6. Po trzech zamówieniach ma miejsce swoiste "STOP". Trwa ono do oddania tych trzech prac. W czasie "STOP" ignoruje wszystkie składane zamówienia.

7. W razie nieobecności poinformuje wszystkich składających u mnie prace na PW. Postaram się jednak oddać pracę jeszcze przed planowaną nieobecnością.

8. Nie wymagam wiele, ale miło by mi było, gdybyście szepnęli jakieś miłe słówko jak praca wam się podoba.

P R Z Y K Ł A D Y

Przykłady:

F O R M U L A R Z

Kod:
[size=11][b]Obrazek/Gif/Opis:[/b]
[b]Napis duży:[/b]
[b]Napis mały:[/b]
[b]Kolorystyka:[/b]
[b]Dodatkowe:[/b] (np. kolor włosów/oczu, inne "bajery")
[b]Obramowanie:[/b] Tak/Nie
[b]Inne:[/b] (niepasujące do żadnej kategorii)[/size]

Pracownia Holly
Powrót do góry 
Strona 1 z 1