IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Domek Undzi

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
Bill Cipher

Liczba postów : 120

PisanieTemat: Re: Domek Undzi   Sro Gru 23, 2015 11:16 pm

I co ja miałem zrobić? Oczy mi się zaszkliły widząc ją w takim stanie. Przykryłem ją, opatuliłem porządnie, pogłaskałem jeszcze raz po głowie. Nie umiałem jej zostawić w tym stanie ale miałem wrażenie że moja obecność tylko to pogarsza. Musnąłem ustami jej głowe. Wziąłem poplamioną poszewkę z jej kołdry i poszedłem do łazienki. Serce mi waliło, ręce się trzęsły. Za pomocą magii ją obserwowałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Undyne
Morderczy kucharz

Liczba postów : 148

PisanieTemat: Re: Domek Undzi   Sro Gru 23, 2015 11:22 pm

Leżałam cały czas w tej samej pozycji, drżąc. Nie miałam pojęcia co zrobić ze sobą dalej. Byłam taka młoda... On żył od zawsze, ale był uroczy... Jednak łamało to wszystkie moje poglądy o mojej orientacji. Nie wyobrażałam sobie jego dotyku z drugiej strony na sama myśl czułam ciepło w sobie. Płakałam cicho, byłam zbyt wstrząśnięta. Wszystko działo się za szybko. On nie umiał opanować gorącą, ja nie umiałam zatrzymać uczuć, bo ewidentnie już od początku mnie do niego ciągnęło. Westchnęłam ciężko i objęłam swoje nogi, dociągając do brody. Mój czerwony makijaż zmył się już zupełnie, przez co wyglądałam trochę jakbym płakała krwią.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bill Cipher

PisanieTemat: Re: Domek Undzi   Sro Gru 23, 2015 11:31 pm

Widząc to co się tam dzieje nie umiałem wytrzymać. Wyczyściłem poszewkę, wysuszyłem ją i wróciłem do niej. Podałem jej chusteczki, zachowywałem się troche oschle ale nie wiedziałem co robić. Siadłem koło niej na rogu łóżka.
- To co? Mam tu zostać? Iść i wrócić? Zniknąć na zawsze? Wymazać Ci wspomnienia? Pytałem głaszcząc ją po plecach.
- Proszę Cię przestań płakać... Nie jestem w stanie na to patrzeć...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Undyne
Morderczy kucharz

Liczba postów : 148

PisanieTemat: Re: Domek Undzi   Sro Gru 23, 2015 11:37 pm

Pociągnęłam nosem ostatecznie i usiadłam w końcu na łóżku, zbierając się w sobie. 
- Daj mi odpocząć... Ale obiecaj, że wrócisz.- Uniosłam uszy delikatnie i dopiero teraz spojrzałam na jego twarz wykrzywioną bólem.
-  Ja.. to za szybko.. - uśmiechnęłam się przepraszająco i pocałowałam go w policzek. Wytarłam twarz chusteczkami.
- Umówmy się, że w pełnie, spotkamy się w moim ogrodzie.- Wyszeptałam i opuściłam uszy znów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bill Cipher

PisanieTemat: Re: Domek Undzi   Sro Gru 23, 2015 11:41 pm

- Obiecałem już że będę wracał póki będziesz tego chciała
Pocałowałem ją w policzek przyjrzałem jej sie raz jeszcze i zniknąłem.
Wróciłem na księżyc. Darłem się tam dobre pół godziny aż opadłem z sił.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Domek Undzi   

Powrót do góry Go down

Domek Undzi
Powrót do góry 
Strona 9 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» UFO - 23 04 2015 r.