IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pomoc

Go down 
AutorWiadomość
Temmie
Admin

Liczba postów : 69

PisanieTemat: Pomoc   Sob Gru 19, 2015 6:35 pm

Jako, że sama stworzyłam forum bez niczyjej pomocy właśnie pomoc by mi się przydała w prowadzeniu tego forum, dlatego poszukuję kogoś kto już na PBFach grywał, zna się na panelu forumpolish i nie opuści mnie na wieki wieków. <3
Ponieważ ja nie zawsze jestem a ktoś by mógł też pilnować porządku i prowadzić eventy lub pomagać je prowadzić.

Możecie zgłosić się tutaj, trochę o doświadczeniu swoim napisać od kiedy i mnie przekonać. xD Ewentualnie zrobić to na prywatnej wiadomości. Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ourtale.forumpolish.com
Nela

Liczba postów : 25

PisanieTemat: Re: Pomoc   Sob Gru 19, 2015 6:59 pm

Ja chętnie pomogę Smile Na PBFach gram od jakiegoś roku. Spędzam na forum sporo czasu i mam głowę pełną pomysłów na eventy! Chętnie też dopilnuję porządku oraz zaakceptuję parę KP.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Holly
Distant light

Liczba postów : 18

PisanieTemat: Re: Pomoc   Sob Gru 19, 2015 7:19 pm

Ja też mogę troszkę pomóc. Do czynienia z PBF mam już parę dobrych lat, nie raz miałam fuchę Mistrza Gry. Chętnie zajęłabym się jakimiś drobnymi sprawami graficznymi (byłam już grafikiem na jednym forum, administratorem na innym ^^).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pomoc   

Powrót do góry Go down

Pomoc
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Posba o pomoc-mql4
» UFO - 22.10-23.10.2011 weekend